ביטוח סיעודי ואובדן כושר עבודה

ביטוח סיעודי ואובדן כושר עבודה משרד עורכי דין ינובסקי – לינר מתמחים בביטוח סיעודי ואובדן כושר עבודה .

מצב סיעודי אינו רק בעיה של קשישים. גם צעירים עלולים להיקלע לסיטואציה רפואית שבה הם עלולים לאבד את כושר העבודה ולעיתים אף את היכולת לתפקד בכוחות עצמם. בעת כזו, הם יזדקקו למלוא העזרה הכספית האפשרית.

בדיוק לשם כך מבטח אדם את עצמו ל בביטוח של אובדן כושר עבודה ואף בביטוח סיעודי.

לעיתים תכופות אנשים רבים אינם יודעים כלל כי הם מבוטחים למקרי אובדן כושר עבודה או מקרים סיעודיים במסגרות שונות. למשל, כיסויים למצבים סיעודיים כחלק מפוליסות בריאות קולקטיביות – כאלה שנערכות על ידי קופות חולים או על ידי מקומות עבודה. דוגמא אחרת הינה כיסויים למצבי אובדן כושר עבודה במסגרת הביטוח הפנסיוני שלהם.

סירובה של חברת הביטוח לשלם את כספי הביטוח המגיעים לאנשים שאבדו את כושר עבודתם ובמיוחד לאלה אשר נקלעו למצב סיעודי, מעצים את הקושי והמצוקה עמה נאלצים המבוטחים להתמודד.

הסירוב לא מותיר למבוטחים כל ברירה זולת פנייה אל עורך דין המתמחה בנושאים אלה.

חברות ביטוח עלולות להתכחש לחובתן לשלם כמתחייב מתנאי הפוליסה, אם בטענה השוללת אובדן כושר עבודה או אי קיום תנאי סף מספיקים להגדרת התובע כסיעודי. חברות שונות מגלות כושר יצירתי מרשים בהתנערותן מחובתן לשלם על פי הפוליסה.

עורך דין מקצועי ומיומן, הבקיא בנושא זה, סורק בקפידה את החוזה, לרבות " האותיות הקטנות" בו – במירכאות ובלעדיהן- המסמכים שאותם הגיש התובע לחברת הביטוח וכל מסמך רלוונטי להוכחת אחריותה ומחויבותה של המבטחת לשלם.

הניסיון מלמד כי פעמים רבות דחייתן של חברות ביטוח את התביעה או התכחשותה למלוא מחויבותן הנגזרת מחוזה הפוליסה נעשות שלא כדין. בין אם הדחייה הינה בזדון ואם בשל רשלנות של סוכן הביטוח או החברה, כך או כך נגרעת זכותו של המבוטח ליהנות מכספי הביטוח. איתור הטעות וחשיפתה מאפשרת להפוך את המצב מקצה לקצה באופן הכופה על חברות הביטוח ומאלץ אותן למלא את התחייבותן ולשלם לתובע את המגיע לו.

אבדן כושר עבודה מתמשך עלול לגרום ירידה חריפה ביותר ברמת החיים עד כדי היקלעות למצוקה קיומית, כך גם מצב סיעודי מתמשך, קל וחומר כרוני, בהעדר מקור למימון עלות הטיפול. מאפיינים אלה של סוג ביטוח ייעודי זה מחייב מיצוי כל סיכוי להשיג את הכסף מחברות הביטוח. שכירת שירותיו של עורך דין המאומן ומיומן בטיפול בתביעות מסוג זה יכול לסייע לאנשים במידה שלא ניתן להפריז בחשיבותה.

משרדנו מנוסה ומיון בהגשת תביעות בנושא ביטוח סיעודי ואובדן כושר עבודה. נשמח לסייע למי מכם שזקוקים לייצוג להצליח למצות את זכאותכם במסגרת הפוליסה ולקבל את המגיע לכם בדין ובצדק.

אנו טיפלנו ומטפלים במקרים רבים שכאלה. לדוגמא, אישה שסבלה מתחלואים רבים, נבדקה על ידי רופא מטעם המבטחת ונמצאה סיעודית וזכאית לפיכך, לתגמולי ביטוח. חברת הביטוח לא השלימה עם קביעת הרופאה מטעמה, שתחייב אותה לשלם למבוטחת למשך שנים רבות וכעבור מספר חודשים שלחה רופאה אחרת כדי לנסות להגיע לתוצאה אחרת. הרופאה השנייה, הקלה עם חברת הביטוח ולפי קביעתה המבוטחת זקוקה לעזרה קלה בלבד. לפיכך דחתה חברת הביטוח את תביעת המבוטחת לתשלום חודשי והותירה אותה במצב קשה מאוד וללא כל משענת כלכלית.

אנו הוכחנו לבית המשפט כי פרשנות נכונה של חוזה הביטוח הסיעודי, צריכה להוביל למסקנה כי אדם הזקוק לעזרה – מעטה או רבה, הינו נזקק לעזרת הזולת ולפיכך הנו סיעודי וזכאי לקבל את תגמולי הביטוח המגיעים לו מכוח הפוליסה שרכש.

עו"ד סיעוד – תביעות סיעוד – עורך דין סיעוד ואובדן כושר עבודה – תביעות מצב סיעוד – עורך דין ביטוח סיעוד – ביטוח סיעודי עורכי דין – עורכי דין תביעות מצב סיעודי חברות ביטוח .
טלפון: 072-2215060
בוגרת LLB במשפטים משנת 2012, מאוניברסיטת בר אילן. התמחתה בפרקליטות ירושלים האזרחית. הוסמכה כחברה בלשכת עוה"ד משנת 2013. הצטרפה למשרד החל משנת 2015.

תמר הולצמן

עורכת דין

טלפון: 072-2215060
סיימה תואר ראשון במשפטים LLB, בהצטיינות, במרכז הבינתחומי. בוגרת תואר ראשון במדעי החברה – פסיכולוגיה. מתכנתת מחשבים בוגרת בהצטיינות של מכללת סיוון. בעלת ניסיון רב בתביעות רבות ומורכבות בתחום נזקי הגוף, רשלנות רפואית וביטוח. משתתפת בהשתלמויות רבות בתחומי רשלנות רפואית וביטוח. רואה בהצלחת הלקוח בקבלת פסק דיו צודק ובפיצוי הולם, כהצלחת המשרד.

אורנה ינובסקי

שותפה במשרד

טלפון: 072-2215060
בעל תואר LLB בהצטיינות מן הפקולטה למשפטים. עוזר הוראה של ד"ר בועז שנור בקורס "דיני נזיקין". בוגר השתלמויות רבות ברפואה למשפטנים באוניברסיטת ת"א והשתלמויות רבות בדיני נזיקין וביטוח של לשכת עורכי הדין.

תומר לינר

שותף במשרד