נזקי גוף קשים עקב תאונות

היבטים שונים ומורכבים של נזקי גוף קשים עקב תאונות דרכים מחייבים לא פעם להיזקק לשירותיו של עורך דין מומחה ובעל ניסיון בתחום נזיקין וייצוג לקוחות במקרים של נזקי גוף קשים כתוצאה ממעורבות בתאונת דרכים או בתאונות עבודה ורשלנות רפואית.

הייצוג נדרש, בין השאר, בשל הצורך להכיר לפני ולפנים את חוק הפיצויים לנפגעים בתאונות דרכים כאשר מייצגים לקוח שתובע נזקי גוף עקב תאונת דרכים או תאונת עבודה.

אף שהחוק קובע זכאות מוחלטת ובלתי מותנית של אדם שנפגע בתאונת דרכים לקבלת פיצוי בגלל נזקי גוף ומייתר את הצורך להוכיח אשמה או רשלנות, במקרים של פגיעה כתוצאה מתאונת עבודה יידרש התובע להוכיח קיומה של רשלנות כגורם לתאונה.

עם זאת, הכרת החוק מאפשרת למייצג לקוח לנצל ולמקסם את הפיצויים שהוא זכאי להם על ידי שקלול גורמים שונים כמו אובדן כושר עבודה והשתכרות לטווח זמן ארוך. יתרון הייצוג על ידי עורך דין המתמחה בדיני נזיקין בכלל ובתאונות דרכים בפרט הוא בהיות הפסיקה בנושא זה רחבה, דינאמית ומשתנה, לכן נדרש העורך דין להיות מעודכן בכל החידושים והשינויים על מנת להשיג את גובה הפיצוי המרבי שניתן להשיג.

משרד עורכי דין ינובסקי -לינר ושות' בע"מ העוסק ומתמחה בתחומי נזיקין, , תאונות קשות ורשלנות רפואית יאפשר לכם להוציא מתוק מעז ולמקסם את הפיצויים המגיעים לכם בדין. על מנת לקצר ולייעל את הפגישה הראשונית עם עורך דין רצוי להביא את כל המסמכים המצויים בידיכם כגון: תמונות מזירת התאונה, עדויות שונות ( אם יש) פוליסת ביטוח, רישיון רכב, תיעוד רפואי רלוונטי, וכל מה שעשוי לתמוך בטענה לנזק. חשוב לציין כי ככל שנזקי הגוף שנגרמים בעטיה של תאונה קשים יותר כך, בהתאמה, קיים סיכוי שהפיצוי שייקבע יהיה גבוה יותר.
טלפון: 072-2215060
בוגרת LLB במשפטים משנת 2012, מאוניברסיטת בר אילן. התמחתה בפרקליטות ירושלים האזרחית. הוסמכה כחברה בלשכת עוה"ד משנת 2013. הצטרפה למשרד החל משנת 2015.

תמר הולצמן

עורכת דין

טלפון: 072-2215060
סיימה תואר ראשון במשפטים LLB, בהצטיינות, במרכז הבינתחומי. בוגרת תואר ראשון במדעי החברה – פסיכולוגיה. מתכנתת מחשבים בוגרת בהצטיינות של מכללת סיוון. בעלת ניסיון רב בתביעות רבות ומורכבות בתחום נזקי הגוף, רשלנות רפואית וביטוח. משתתפת בהשתלמויות רבות בתחומי רשלנות רפואית וביטוח. רואה בהצלחת הלקוח בקבלת פסק דיו צודק ובפיצוי הולם, כהצלחת המשרד.

אורנה ינובסקי

שותפה במשרד

טלפון: 072-2215060
בעל תואר LLB בהצטיינות מן הפקולטה למשפטים. עוזר הוראה של ד"ר בועז שנור בקורס "דיני נזיקין". בוגר השתלמויות רבות ברפואה למשפטנים באוניברסיטת ת"א והשתלמויות רבות בדיני נזיקין וביטוח של לשכת עורכי הדין.

תומר לינר

שותף במשרד